Hizmetlerimiz Yaşam kalitenize özel bir ayrıcalık getiriyoruz...

Toptan Akaryakıt Satışı

Ev veya işyerinde kendisine ait deposu olan (talep edildiğinde depo ve pompayı biz ücretsiz gösterilen yere montajını yapıyoruz) müşterilerimize karşılıklı görüşerek çok uygun iskontolarla akaryakıt satışı yapmaktayız.

Güvenle ve keyifle çalışabileceğiniz şirketimizde, her türlü kazançlı çıkan mevcut müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Akaryakıt sektörü son yıllarda uygulanan ciddi yaptırımlarla kontrol altına alınmasına rağmen insanların zihninde hala çekinceler oluşmaktadır. NORM PETROL 25 yıllık tecrübe, itibar ve yüzlerce referansıyla hizmetine emin adımlarla devam etmektedir.

Akaryakıt sevkiyatı yapılırken istenildiğinde firma çalışanlarından bir personeliniz boşaltım yapılana kadarki süreçte tankerimize eşlik edebilir.

Dolum tesislerinde takılan mühürler boşaltım yapılacak firmaya geldiğinde sizlerce belirlenen personel gözetiminde kopartılarak boşaltıma başlanır.

Boşaltıma gelindiğinde irsaliyeyle beraber ulusal marker ve tahlil raporları da beraberinde getirilir.

Taşıt tanıma sistemlerine göre daha avantajlı ve sizin kontrolünüzde olan bu sisteme gecikmeden geçebilirsiniz.

Depo ve pompası olmayan firmalara biz istenildiğinde temin ederek montajını yapabiliyoruz. Bu konuda uzman personelimizle daha sonraki süreçte de depo ve pompa bakımlarını da ücretsiz yapmaktayız.

Markalarımız